به چمپینز رلم خوش امدید
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

به چمپینز رلم خوش امدید

انجمن #2 مورتال کامبت خوران ایرانی-چمپینز رلم

HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

about zafina:در باره ی زفینا

Go down 
2 posters
AuthorMessage
zafina
DEMON

zafina

امتیازات : 47194
تاریخ تولد : 1991-03-02

about zafina:در باره ی زفینا Empty
PostSubject: about zafina:در باره ی زفینا   about zafina:در باره ی زفینا I_icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:33 am

خوب این دختر من رو که هیچ همگان رو هم گیج کرده ولی شاید اینجا کاری از پیش ببریم
about zafina:در باره ی زفینا Zafina_CG_Art_Image_Tekken_Tag_Tournament_2_1_
اصلیت:معلوم نیست
صدا:Lisle Wilkerson
سبک مبارزه:Kalarippayattu وAncient Assassination
یا همون در اصل کالاریپایاتو یک فن قدرتی ولی کند هست که زیاد رواج نداره ولی فن پر کاربردیه و انسینت اساسینایشن فن مربوط به نینجا ها زمان قدیم هست که در اصل همون در چند ثانیه حریف رو میکشتند بعد دلیل این فن رو مینویسم
گروه خونی:معلوم نیست
قد:5 فوت و 7 (170 )سانتی متر
وزن:58 کیلوگرم
شغل:محافظان معبد ازازل و استرولوجیست(یک چیزی مثل ستاره شناسی)هست
دوست داره که مبارزه کنه,با لارس دوست هست و وانگ جینری هم باهاش دوست هست
دوست نداره ازازل رو,جین کازاما و کازویا میشیما
زفینا در تکن 6 متولد شد,و در تکن 6 بلاد لاین ربلیون برگشت,اولین نمایش زفینا در تریلر اختصاصیه تکن 6 بود که در اون تریلر اسوکا کازاما و جک-6 هم حضور داشتند و نشون داد که یک خانواده ی سلطنتی داشتند در مقابل حملات یک گروه قوی از کشوری دیگر دوام میاوردند,زفینا در اون فیلم همه رو کشت ولی خانواده ی پیرش در همون معبد قاتلان حرفه ای ماند
Back to top Go down
zafina
DEMON

zafina

PostSubject: Re: about zafina:در باره ی زفینا   about zafina:در باره ی زفینا I_icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:57 am

اسم زفینا در زبان عربی به معنی "برنده"است و این اسم پس از یک نقل قول یک اسم خاص شناخته شد
در تریلر اختصاصی تکن 6 بلاد لاین ربلیون,زفینا دو در را با دو شمشیر کوتاه که شکل کونای بودند باز کرد و زمانی که در باز شد چیزی دید که شکه شد,بعضی ها میگن ازازل بوده ولی من میگ بر اساس تریلری که هر لحظش یک تیکه از دور و بر تکن بود,حتما نمیتونه ازازل باشه چون اگر در باز میشد ازازل همون تو نمیموند و میومد بیرون و در سناریو کمپینگ هم زفینا در رو برای لارس و ریون باز کرد
در باره ی بتل کرای های زفینا در بعضی از انیمیشن های زفینا قبل از بازی میگفت
Leave now if you value your life!"
I've warned you.
Death becomes you
زفینا ویکتوری پاوز های خودشو اینطوری بیان میکنه
Don't say I didn't warn youنگو که من به تو اخطار ندادم
I must hurryمن عجله دارم
Leavenow, and you may liveاین جا رو ترک کن,شاید تو زنده بمونی
Your will isn't strong enough to change fateکلمه ی "ویل" تو اون قدر قوی نیست که بخواهد تقدرتو عوض کنه
شاید بعضیا بگن که توی امضای من اگه ویکتوری پاوز زفینا رو نوشتم مشکل داره,اصلش اینه که یک نفر در یک فروم دیگه اون جمله رو نوشته بود من هم میخواستم اون رو بنویسم ولی یک فکری به ذهنم رسید که هم به ویکتوری پاوز زفینا ربط داشت و هم جملش قشنگ بود
در یک ویکتوری پاوز هم زفینا مثل عنکبوت ها از روی صحنه رد میشد,خوب این یک سبک خود اساسینیشن هست
زفینا (و البته کریستی مانترو در تکن 5 دارک رزورکشن)مثل Princess Jasmine در دیزنی الاعدین کاستوم داشتند
سبک مبارزه ی زفینا خیلی عالیه,همون طور که از اون دو فن سرچشمه گرفته,اون دو فن نیز در خودشون فن عنکبوت-مار رو دارند و خیلی فن کند و اروم و چقر و قدرتی هست
در تریلر قدرت همه چیز هست بلاد لاین ربیلیون زفینا دو خنجر کونای مانند در میاره و دو در بزرگ رو باز میکنه
در اندینگ زفینا,استادش میگه که اون معبد رو باید خراب کنه تا روح ها ازاد شوند
زفینا در تکن6 به کمک لارس الکساندرسون و یک کرکتر منتخب که معمولا ریون هست به جنگ سربازان تکن فورس میرن و اونهارو از بین میبرنحرکت های زفینا علاوه بر اون سبک های مبارزه از ژاپنی ها و سبک های مبارزشون هم ریشه داره
Back to top Go down
zafina
DEMON

zafina

PostSubject: Re: about zafina:در باره ی زفینا   about zafina:در باره ی زفینا I_icon_minitimeTue Jun 21, 2011 8:17 am

اصلیت
اصلیتش در اصل نا معلومه اینم با دلیل میگم
در سایت های اروپایی زفینا رو هندی یاد کردند ولی در سایت های ژاپنی مثل نامکو از اون نامعلوم یاد کردند
هرچند او خاطرات عربی,خانه ی عربی,مدل موی عربی و لباس عربی و .....رو داره و بیشتر اسم حرکاتش از عربی بر گرفته شده مثل
Namtar, Tiamat,Enlil, Inanna
و یکی از دستندرکاران نامکو اون رو به یک کرکتر زن از تقریبا خاورمیانه ی اسیا یاد کرده ولی یکی از فنون حرفه ایش یعنی اساسینیشن یکی از فنون معروف ژآپنیه و این یکی از اون دلایل عرب بودن رو کم میکنه و یکی دیگش هم این بود که زمانی که جین کازاما به زبون ژاپنی حرف میزد کسی براش ترجمه نمیکرد,شاید بگین ریون و لیلی هم صحبت های لارس رو میفهمیدند
لیلی از یک خانواده ی پولداره و پدرش هیچی براش کم نزاشته و ریون هم که یک مامور مخفیه بیشتر زبون ها رو بلده و در تریلر تکن 5 هم به ژاپنی صحبت میکرد
پس یا معلوم نیست کجاییه یا هم نصفش ژاپنی و نصفش هم عربیه
زفینا یکم یخش باز نشده و خیلی خشک رفتار میکنه مثل همون بتل کرای ها که نوشتم و یک کوچولو هم زبان انگلیسیش بده
زفینا از همون بچگیش جنگجو بوده,در یک ارتش به دنیا اومده,زفینا از بچگیاش یادش میاد که در معبدشون گروهی از مبارزان حمله کردند و او به تنهایی چندتاشون رو کشته تا به یک چادر رسیده,در اونجا گویی با جادوی شیطانی وجود داشته که در اون زمان چون زفینا نمیتونسته نیروهای خودشو کنترل کنه بهش دست نزده و از اونجا رفته
Back to top Go down
straightman
MKchampion

straightman

امتیازات : 47207
تاریخ تولد : 1995-03-02
محل اقامت : CHAOSREALMS

PostSubject: Re: about zafina:در باره ی زفینا   about zafina:در باره ی زفینا I_icon_minitimeTue Jun 21, 2011 8:59 am

مرسی
فکر کنم خود خودشی اینقدر رمز گشایی میکنی
Back to top Go down
https://championsrealm-mkkh.forumfa.net
zafina
DEMON

zafina

PostSubject: Re: about zafina:در باره ی زفینا   about zafina:در باره ی زفینا I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 2:40 pm

من همیشه در مورد زفینا تحقیق میکنم
Back to top Go down

about zafina:در باره ی زفینا
Back to top 
Page 1 of 1